Zvířata pod Lovošem


Na našem Ranči se nachází aktuálně 12 koní - soustředíme se na chov koní American Quarter Horse a American Paint Horse a doufáme, že v létě 2022 budeme mít na Ranči dvě hříbátka.

Dále se na Ranči nachází asi 30 slepiček a kohout Josef.

Domov tu mají také 2 kočičky - Kačena a Sněhulka. 

Samozřejmě tu naleznete i dva pejsky, ale ty na Ranč chodí "pouze" na návštěvu a pokud dorazíte i vy se svým pejskem, nemusíte je ani potkat.

Velmi rádi Vás Rančem provedeme a jednotlivá zvířata představíme, vy k ním budete mít volný přístup a můžete si je hladit, jak jen budete chtít. Jediné, co si nepřejeme, aby nám zvířata někdo krmil a aby k nim někdo chodil přímo do ohrady - však pohladit si je můžete i přes ohradu :-).

Co se týče ježdění na koních, necháváme vše na individuální dohodě. Ke koním přistupujeme opravdu jako k živým bytostem- máme je rádi a s ohledem na to se je snažíme přiměřeně vytěžovat. Proto jsme se rozhodli pro rok 2021 nenabízet jízdu na koni jako součást ubytování, nicméně ve spolupráci s Rančem v nedalekém okolí Vás máme v případě zájmu o jízdu na koni kam nasměrovat :-). Pokud tedy k nám vyrazíte, dáme Vám super tip, kam si můžete odskočit zajezdit na koních, u nás je to letos prostě opravdu jen o relaxu a krásné, čisté přírodě! :-)

FOTOGALERIE

Rezervační formulář