UBYTOVÁNÍ POD LOVOŠEM

Apartmán na ranči

Stylově zařízená dřevostavba s jedním jediným apartmánem a za sousedy budete mít jen zvířata! Přímo v srdci CHKO Českého Středohoří v pohádkové vesničce Oparno.

Kapacita apartmánu je 1-4 osoby. Spát u nás budete na patře na velké matraci, případně je k dispozici ještě pohodlný rozkládací gauč. 

Naleznete zde velmi slušně vybavenou kuchyň (včetně elektrického vařiče, mikrovlnky, lednice, spousty hrnců..), lednici, malý elektrický gril a také kávovar na kapsle Tchibo. Vlastní sociální zařízení se sprchou, toaletou a umyvadlem. Součástí apartmánu je i šatní skříň pro Vaše věci a jídelní stůl. 

Posedět můžete před apartmánem, nebo přímo před pastvinou s koňmi u dětského hřiště! K dispozici je pro Vás elektrický gril.

Po Ranči se kromě koní prochází také kamerunské ovečky, miniprasátka, USA hedvábničky, indický běžci, králíci a také 3 kočičky. 

Pro Vaše ratolesti je tu připravené dětské hřiště a případně pár hraček naší malé cácorky :-)))

Součástí ubytování je Wi-Fi a televize :-).

Snídaně

Pokud budete chtít, rádi Vám k tomu všemu připravíme snídanový koš! Pokud zakoupíte snídaňový koš, máte k dispozici i 1 teplý a 1 studený nápoj z našeho minibaru. 

V kuchyňce je nachystaný minibar (studené a teplé nápoje, případně slané dobroty), které buď máte součástí snídaně, nebo si je můžete za malý poplatek zakoupit (ceník je uvedený v apartmánu).

Ubytování zvířat

Zvířata jsou na ranči samozřejmě povolena, pokud tedy nějaké doma máte - šup s ním doražte i k nám na dovolenou! 


Doražte k nám i se svým vlastním koněm! Pokud vlastníte koně, vezměte ho s sebou! Moc rádi ho poznáme.


Pokud se u nás chcete ubytovat, vyplňte rezervační formulář níže a my se Vám ozveme zpět! Volná místa jsou k dispozici i v kalendáři pod formulářem. Pokud si s čímkoliv nejste jisti, nechte poznámku a rádi Vám na Vše odpovíme.

Rezervační formulář